Skip to content
Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

Anlaşmalı Bankalar Yazdır E-posta

basakkart* Başakkart, tarımsal girdi hizmetleri faizsiz dönem avantajı ile edinebileceğiniz bir bankkarttır.
* Tarımsal üretim faaliyetlerinizde ihtiyaç duyacağınız tohum, fide, gübre,yem,seracılık malzemelerini,tarım alet ve makinalarını Başakkart anlaşması olan işyerimizden 5 aya varan faizsiz dönemlerle edinebilirsiniz.

* Başakkart ile ilişkilendirilen kredi limitinin tamamı ile girdi,hizmet satın alabilirsiniz.
* Faizsiz dönem avantajı, üretim faaliyetlerinizdeki faiz yükünüzü azaltacaktır.
* Faizsiz dönemlerin sonunda geri ödeyemediğiniz tutarlar, kredi hesabınıza aktarılmakta ve aktarma tarihinden itibaren faize tabi tutulmaktadır.

* Başakkart ile ilişkilendirilerek kullanacağınız tarımsal kredi hesabınıza 24 aya kadar vade verilebilmektedir.
* Başakkart'ın kart ücreti bulunmamaktadır.
* Başakkart başvurularınızı; tarımsal üretim faaliyetlerini yürüttüğünüz veya şirket merkezimizin bulunduğu yerdeki Ziraat Bankası Şubesine yapabilirsiniz.

________________________________________________________________________________________________________________________

 

ureticikart
Üretici Kart,kredi kartından ayrılan birçok özelliğe sahiptir. Bunlardan en önemlisi Üretici Kart’ın yılda bir kez ödemeli olmasıdır. Bu ödeme vadesi de tamamen çiftçinin ürün desenine göre, yani hasatına göre belirlenmektedir.


Üretici Kart Sahibinin Avantajları Nelerdir?

* Üretici Kart’ın en önemli avantajı yılda bir kez ödemeli olmasıdır. Bu ödeme vadesini de üretim yaptığınız tarımsal ürününüzün desenine göre, yani hasatınıza göre belirleyebilmektesiniz.
* Kredinize dilediğiniz zaman ödeme yapabilirsiniz.
* "Üretici Kart Üye Firmalar" dan Üretici Kart ile yapacağınız alışverişlerde nakit ödemenin sağlayamayacağı vade avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Üretici Kart’a Kimler Sahip Olabilir?

Kendi arazisinde veya kiralık arazide bitkisel üretim,seracılık ve hayvancılık yapan üreticilerimiz, çiftçilik belgeleri ve tapu belgeleri ile Üretici Kart’a sahip olarak, Üretici Kart’ın sağladığı ayrıcalıklarından faydalanabilecekler.